REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanin w finałowej dziesiątce! GŁOSUJEMY!

W tym roku w plebiscycie radiowej Czwórki nadeszła rekordowa liczba zgłoszeń: aż 420! Spośród wielu interesujących kandydatur z całej Polski jury konkursu wybrało szczęśliwą dziesiątkę finalistów.

Wśród nich znalazł się Arkadiusz Andrejkow z Sanoka – twórca projektu „Cichy Memoriał”, polegającego na malowaniu murali na starych stodołach i szopach Podkarpacia, inspirujący się archiwalnymi fotografiami rodzinnymi dawnych mieszkańców wsi.

Teraz to do słuchaczy i internautów należy ostatnie słowo. Głosować na Arkadiusza (lub innych finalistów) można do 14 czerwca. Kto zostanie „Nieprzeciętnym 2020”? Wyniki głosowania słuchaczy poznamy 25 czerwca.

NIEPRZECIĘTNI 2020 – rekordowa liczba zgłoszeń! spośród 420 kandydatów Czwórka wybrała 10 finalistów W tym roku w plebiscycie radiowej Czwórki nadeszła rekordowa liczba zgłoszeń: aż 420! Spośród wielu interesujących kandydatur jury konkursu wybrało szczęśliwą dziesiątkę finalistów. Teraz to do słuchaczy i internautów należy ostatnie słowo. Kto zostanie „Nieprzeciętnym 2020”? Wyniki głosowania słuchaczy poznamy 25 czerwca.

„Nieprzeciętni” to plebiscyt radiowej Czwórki, adresowany do młodych ludzi, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą wyjątkowe rzeczy. Okazuje się, że w Polsce jest ich całkiem niemało! W tym roku plebiscyt cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem: jury musiało wybierać spośród aż 420 zgłoszeń, które przysłali uczniowie, studenci, naukowcy, rzemieślnicy, artyści plastycy, poeci, malarze, filmowcy, DJ-e, kobiety i mężczyźni. Ludzie skupieni na jednej pasji, ale też tacy, którzy łączą kilka dyscyplin i się w tym spełniają. Zgłaszali się sami, bądź zrobili to ich bliscy, pisząc z wielkich miast, miasteczek i wiosek nie tylko z całej Polski, ale i zza granicy, bo jak się okazuje – nieprzeciętnych słuchaczy Czwórka ma wszędzie.

Słuchacze i internauci wybiorą zwycięzcę: od 18 maja do 14 czerwca mogą głosować na wybranych kandydatów, których sylwetki są prezentowane na stronie internetowej Czwórki. Każda osoba może zagłosować nawet cztery razy dziennie na dowolnego finalistę ZAGŁOSUJ

Każdy głosujący może także dodatkowo wziąć udział w konkursie na najlepsze uzasadnienie swojego wyboru.

Najwyżej ocenione pod kątem oryginalności, pomysłowości i wartości artystycznej teksty zostaną nagrodzone przez jury konkursu radioodbiornikami cyfrowymi.

Nazwisko najbardziej „Nieprzeciętnego” poznamy 25 czerwca. Zwycięzca plebiscytu otrzyma laptopa oraz radioodbiornik cyfrowy.

Na zdjęciu: Arkadiusz Andrejkow. Foto: Adam Golec

Arkadiusz Andrejkow

Twórca projektu „Cichy Memoriał”, polegającego na malowaniu murali na starych stodołach i szopach Podkarpacia. Artysta czerpie inspirację z archiwalnych fotografii rodzinnych dawnych mieszkańców wsi. Wszystkie prace tworzy z szacunkiem dla otaczającej go przyrody i drewnianej architektury. Za swoją pracę od gospodarzy otrzymuje swojskie dary natury. Lubi biegać na obrzeżach swojego rodzinnego miasta.

materiały nadesłane

ARCHIWALNE MATERIAŁY:

MuralMapa Sanoka gotowa

Portrety na stodołach i głowa pełna pomysłów. Wywiad z Arkadiuszem Andrejkowem (VIDEO)

19-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)