REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Kino plenerowe na WIKI. Już dzisiaj!

SANOK / PODKARPACIE. Po udanej imprezie jakim był Festiwal Dmuchańców, gospodarze Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji WIKI w Sanoku przygotowali dla sanoczan kolejną atrakcję. Tym razem na imponującym obiekcie przy ul. Stróżowskiej będzie można wziąć udział w seansie kultowego filmu w ramach Kina Plenerowego!

Już w najbliższą sobotę, 01.08.2020, o godzinie 20:45 w Sanoku, przy ulicy Stróżowskiej 19, odbędzie się seans filmu „Forrest Gump”

Dla naszych gości przygotujemy popcorn, watę cukrową, lody, pyszne kiełbaski, karkówki oraz burgery z frytkami. Dla spragnionych znajdzie się coś zimnego, a dla zmarzluchów coś na ogrzanie. Polecamy zabrać swój kocyk i rozłożyć się wygodnie na trawce, gdyż liczba leżaków jest ograniczona – czytamy w komunikacie WIKI.

Dodatkowo od godziny 13 do 19 nieco młodsza widownia będzie mogła skorzystać z dmuchańców. Wiele z nich, po festiwalu zostało przy Stróżowskiej na stałe.

Patronem medialnym imprez organizowanych przez WIKI jest portal Esanok.pl.

źródło: Red., RCSiR WIKI Sanok

01-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)