REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Kompanowi od butelki „wynieśli” z domu telewizor

SANOK / PODKARPACIE. Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy podejrzani są o kradzież telewizora. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Mężczyźni za swój czyn będą teraz odpowiadać przed sądem.

W minioną sobotę dyżurny sanockiej Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży telewizora z jednego z mieszkań w Sanoku. Z ustaleń wynikało, że do zdarzenia doszło dzień wcześniej. Nieznani sprawcy, podczas nieobecności właścicielki mieszkania, wspólnie z jej mężem pili alkohol. Następnie, wykorzystując nieuwagę mężczyzny, wynieśli z telewizor.

W wyniku podjętych czynności, zaraz po zgłoszeniu, funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego ustalili sprawców kradzieży i odzyskali skradzione mienie. Złodziejami okazali się dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku 32 i 48 lat. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieli zostali przesłuchani. Policjanci przedstawili im zarzuty kradzieży.

Skradziony telewizor wrócił do właścicielki. Teraz podejrzani będą za swój czyn odpowiadać przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Zdjęcie poglądowe

KPP Sanok

08-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)