REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Narkotyki w znalezionym przez przechodnia portfelu!

SANOK / PODKARPACIE. Na terenie Sanoka przypadkowa osoba znalazła portfel z dokumentami. Znalazca powiadomił Policję i przekazał znalezisko funkcjonariuszom. Po sprawdzeniu zawartości portfela okazało się, że wewnątrz oprócz dokumentów właściciela znajdowały się woreczki strunowe z zawartością białej substancji.

Początkiem września jeden z mieszkańców Sanoka znalazł portfel. Przekazał go policjantom, aby odnaleźli właściciela. Po sprawdzeniu zawartości znalezionego portfela okazało się jednak, że wewnątrz oprócz dokumentów znajduje się także pięć woreczków strunowych z zawartością białego proszku. Sprawdzenie narkotesterem wykazało, że biały proszek to amfetamina.

Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Tam, podczas czynności przeszukania ujawnili susz roślinny, który okazał się być marihuaną.

Mężczyzna usłyszał zarzut z art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznał się do zarzucanego mu czynu, złożył stosowne wyjaśnienie i poddał się dobrowolnie karze.

źródło: KPP Sanok

zdjęcie poglądowe

16-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)