REKLAMA
REKLAMA

Służby ratunkowe w akcji. Wigilia w busie (FOTO)

O tym, że służby ratunkowe są cały czas w gotowości mogliśmy się przekonać w wigilijny wieczór, na przykładzie wspólnej akcji załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Górskiego Ochotniczego Pogotowia ratunkowego.

– Wczoraj około godziny 15.00 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe poprosiło o pomoc ratownika pokładowego GOPR przy wezwaniu do mężczyzny w Pstrągowej z nagłym zatrzymaniem krążenia. Po dolocie, mężczyźnie udało się przywrócić funkcje życiowe ale niestety niemożliwym okazał się dalszy transport poszkodowanego śmigłowcem do szpitala – relacjonują GOPRowcy. 

Ponieważ znacznie pogorszyły się warunki pogodowe, pacjenta przetransportowano zatem karetką pogotowia do szpitala w Rzeszowie.

– Bardzo dziękujemy ratownikom ze Strzyżowa za to, że podzielili się z nami kolacją wigilijną. W busie brakowało nam tylko świeczek i choinki. Spokojnych i zdrowych Świąt Wam życzymy! – piszą ratownicy GOPR.

foto: GOPR Bieszczady

25-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)