REKLAMA
REKLAMA

Śmieci pozostawione po dzikim biwaku w Bieszczadach (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Leśnicy „biorą się” za turystów pozostawiających śmieci w Bieszczadach! Nadleśnictwo Baligród opublikowało zdjęcia z dzikiego biwaku, po którym w lesie została „pamiątka” w postaci worków ze śmieciami. – Super pewnie się odpoczęło, wjechało autem do lasu, dziko pobiwakowało, a śmieci dyskretnie pod wiatą zostawiło… Czekam cierpliwie do wtorku… Potem ruszam z tym towarem do właściciela tego auta. Poznamy się mam nadzieję! – pisze w mediach społecznościowych Kazimierz Nóżka z Nadleśnictwa Baligród.

Państwa z okolic Leżajska zapraszamy po swoje śmieci! Do odebrania u leśniczego w Bukowcu nr 20. Super pewnie się odpoczęło, wjechało autem do lasu, dziko pobiwakowało, a śmieci dyskretnie pod wiatą zostawiło… – czytamy w internetowym wpisie leśników z Nadleśnictwa Baligród.

Czekam cierpliwie do wtorku. Potem ruszam z tym towarem do właściciela tego auta. Poznamy się mam nadzieję! – mówi Kazimierz Nóżka z Nadleśnictwa Baligród. – Zdjęcia wykonali turyści pozytywni. Dziękuję im za właściwą postawę – dodaje.
źródło: Nadleśnictwo Baligród / Fb
10-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)