REKLAMA
REKLAMA

„Syn miał wypadek i zabił kobietę”. Kolejne próby wyłudzeń

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczoraj na terenie powiatu brzozowskiego doszło do trzech prób oszustw metodą „na policjanta”. Na szczęście żadna z osób, która odebrała telefon od oszustki, nie dała się oszukać. Policja apeluje o ostrożność.

Wczoraj, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o trzech próbach oszustw metodą „na policjanta”. Z relacji osób zgłaszających wynikało, że zadzwonił do nich telefon. Dzwoniąca kobieta mówiła, że jest z policji. Informowała swoje potencjalne ofiary o tym, że ich syn miał wypadek i zabił kobietę, dlatego będą potrzebne pieniądze na odszkodowanie. Gdy osoby oznajmiały, że nie mają pieniędzy, kobieta nie prowadziła dalszej rozmowy i rozłączała się.

Funkcjonariusze ostrzegają przed tego rodzaju zagrożeniem. O wszystkich próbach wyłudzenia pieniędzy należy natychmiast poinformować Policję. Nie przekazujmy osobom obcym swoich pieniędzy, bo może okazać się, że mamy do czynienia z oszustem. Bądźmy ostrożni i bardzo wyczuleni, bowiem zwykła ostrożność może uchronić nas przed utratą oszczędności.

Zdjęcie poglądowe. Archiwum policji

KPP Brzozów

22-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)