REKLAMA
REKLAMA

„Sytuacja finansowa w naszym szpitalu nie jest dobra”

Początkiem maja grupa radnych powiatowych: Damian Biskup, Igor Wójciak oraz Jerzy Zuba złożyła wniosek do biura Rady Powiatu Sanockiego o zorganizowanie w trybie pilnym Komisji Zdrowia, Rodziny i Polityki Socjalnej.

– Chcemy dowiedzieć się co brakuje naszym jednostkom w związku z epidemią Covid – 19, ponieważ na ostatniej sesji nie uzyskaliśmy konkretnej odpowiedzi. Sytuacja finansowa w naszym szpitalu nie jest dobra. Prędzej czy później sytuacja związana z epidemią Covid – 19 ustabilizuje się, a nam jako radnym przyjdzie zmierzyć się z największym zadaniem tej kadencji, czyli zrównoważeniem finansów szpitala i zachowania ciągłości usług medycznych – argumentują wnioskodawcy. 

Na dzień 13 maja termin wspomnianego posiedzenia nie został ustalony. Prowadzone są działania co do organizacji pracy komisji. W sposób tradycyjny lub też on-line.

– Decyzja ma zostać podjęta przez przewodniczącego komisji pana Kazimierza Węgrzyna w najbliższych dniach – słyszymy w biurze rady. 

13-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)