REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL SANOK: Oddział wewnętrzny znów przyjmuje pacjentów

SANOK / PODKARPACIE. Dyrekcja SPZOZ w Sanoku informuje, że od dzisiaj oddział wewnętrzny znów przyjmuje pacjentów. To kolejny oddział uruchamiany po przerwie spowodowanej zagrożeniem epidemiologicznym.

Przypomnijmy, że 17 sierpnia, w związku z zagrożeniem zakażeniem koronawirusem u większej liczby członków personelu medycznego jak i pacjentów, sanocki szpital poinformował o wstrzymaniu przyjęć do oddziału wewnętrznego, szpitalnego oddziału ratunkowego oraz oddziału kardiologicznego z pododdziałem intensywnego nadzoru kardiologicznego do odwołania. Dodatkowo wstrzymano planowe przyjęcia na wszystkich oddziałach szpitalnych oraz do poradni kardiologicznej.

O zaistniałej sytuacji epidemiologicznej pisaliśmy między innymi w tutaj: SANOK: Lekarz z koronawirusem. Pielęgniarki na kwarantannie i tutaj: SANOK: Personel medyczny i rodzina osoby dodatniej na kwarantannie.

W ostatnich dniach, sukcesywnie przywracane jest normalne funkcjonowanie na kolejnych oddziałach. Dwa dni temu uruchomiony został ponownie SOR, a po zakończonym remoncie otwarto oddział dziecięcy. Dzisiaj działalność wznowił oddział wewnętrzny. Oznacza to, że w sanockim szpitalu wszystkie oddziały funkcjonują normalnie z wyjątkiem oddziału kardiologicznego z pododdziałem intensywnego nadzoru krdiologicznego. Czekamy na pozytywne wieści również z tego oddziału.

Wszelkie informacje będziemy przekazywać na bieżąco.

zdjęcie poglądowe

źródło: Red., SPZOZ Sanok

26-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)