REKLAMA
REKLAMA

Zawodnicy Samuraja Sanok jadą bronić tytułów! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Samuraj Trans-San Sanok startuje w pierwszej imprezie w tym roku, która odbędzie się już w najbliższy weekend 18-20 września 2020 r. w Starachowicach. Oficjalne Mistrzostwa Polski w Kickboxingu formuła Low-Kick.

Portal Esanok.pl jest oficjalnym patronem medialnym klubu Samuraj Trans-San Sanok

esanok1

W dniach 18-20 września w Starachowicach odbędą się oficjalne Mistrzostwa Polski w Kickboxingu formuła Low-Kick. Do pierwszego startu w tym roku przygotowują się zawodnicy najbardziej utytułowanego klubu sportów walki w Sanoku – Samuraj Trans-San Sanok. Po perypetiach związanych z sytuacją Covid-19 rywalizacja w kickboxingu w Polsce wraca dopiero we wrześniu, co niestety pokrzyżowało wiele planów startów w zawodach. Pierwszymi, w których w tym roku zmierzą się zawodnicy Samuraja są mistrzostwa w formule low-kick w Starachowicach.

W zeszłym roku zawodnicy Miłosz Baran i Adam Tutak sięgnęli po Mistrzostwo Polski w tej formule odpowiednio w wagach 71 kg i 86 kg i w tym roku będą bronić tytułów. Natomiast wielkie nadzieje związane są ze startem Kamila Rościńskiego w wadze 67 kg który z powodu kontuzji opuścił zeszłoroczny start i w tym roku głodny sukcesu chce odzyskać tytuł Mistrza Polski który trzy lata temu zdobył w Nowym Targu.

To były najcięższe przygotowania w historii klubu naznaczone pandemią i sezonem wakacyjnym w którym pod okiem trenera Artura Szychowskiego przygotowywali się zawodnicy do ponownego startu. Trener oprócz ciężkiej pracy musiał dodatkowo mobilizować zawodników, którym ciężko było wrócić do normalnego rytmu. Jednak trener Artur Szychowski na dwa tygodnie przed mistrzostwami jest zadowolony z poziomu przygotowania na pierwszy start w tym roku.

Zachęcamy wszystkich sanoczan i sympatyków klubu o mocne wsparcie trzymajcie kciuki i oglądajcie relacje live z naszych walk – mówi Marcin Solarz, prezes Samuraj Sanok.

Klub Samuraj Sanok ogłasza nowy nabór i zaprasza na zajęcia:

  • Kickboxing 15+ grupa początkująca
  • Kickboxing – grupa zaawansowana
  • Kickboxing kadeci 10-15 lat
  • Dzieci 5-9 lat zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kickboxingu
  • Kickboxing dla kobiet – nowa grupa zapraszamy wszystkie Panie bez względu na wiek

Wszelkie informacje udzielane są pod numerami telefonów 660150044 oraz 664704017 oraz w mediach społecznościowych.

źródło: materiały nadesłane

17-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)