REKLAMA
REKLAMA

27-latka zjechała z drogi i wpadła do rowu (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego. W miejscowości Zadwórze, 27-latka kierująca seatem, zjechała z drogi i wpadła do rowu. W pojeździe były dwie osoby. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Zadwórze. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 27-latka kierująca osobowym seatem, straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na lewe pobocze, wypadło z drogi i przewróciło się na bok. Kobieta, mieszkanka powiatu bieszczadzkiego, została przetransportowana do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń. Podróżowała z pasażerem, któremu nic się nie stało.

Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Apelujemy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

14-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)