REKLAMA
REKLAMA

46-latka nie opanowała samochodu. Pasażerka w szpitalu (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Nozdrzcu. Kierująca toyotą straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka fordem. Kierujący byli trzeźwi. Wskutek zderzenia pojazdów jedna z pasażerek toyoty doznała obrażeń i trafiła do szpitala.

Wczoraj około godz. 12, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Nozdrzec. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 46-letnia kobieta kierująca toyotą, jadąc od strony Wary, straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka kierującym fordem. Kierowcy byli trzeźwi. Oboje przewozili pasażerów.

W wyniku zderzenia pojazdów jedna z pasażerek toyoty doznała obrażeń. Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala i trafiła pod opiekę lekarzy.

Policjanci apelują o ostrożność. Zimowa aura znacznie utrudnia jazdę. Pamiętajmy o tym, aby kierując pojazdem zawsze dostosowywać prędkość do panujących warunków drogowych.

źródło: KPP Brzozów

08-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)