REKLAMA
REKLAMA

Akcja ukierunkowana na przeciwdziałanie kłusownictwu!

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci w ramach współpracy z Państwową Strażą Rybacką, prowadzili działania, których celem było przede wszystkim zwalczanie zagrożeń dla środowiska naturalnego na wodach i terenach przywodnych. Na terenie powiatu sanockiego, leskiego i bieszczadzkiego, przeprowadzono akcje przeciwko kłusownictwu pod nazwą „Tarliska 2021”.

Organizatorami przedsięwzięcia była Państwowa Straż Rybacka w Rzeszowie oraz Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Zorganizowane działania odbywały się w ubiegłym tygodniu na terenie trzech powiatów: sanockiego, leskiego i bieszczadzkiego. Obejmowały swoim zasięgiem miejsca wokół obszarów wodnych, takich jak: Osława, San, Hoczewka, Solinka, Jezioro Solińskie i Myczkowieckie. W działaniach brali udział funkcjonariusze: Policji, Państwowej Straży Rybackiej, Leśnej i Łowieckiej.

Akcja ukierunkowana była na przeciwdziałanie kłusownictwu. Policjanci wraz ze strażnikami kontrolowali przestrzeganie przepisów dotyczących okresów ochronnych. Sprawdzali także, czy osoby przebywające nad wodą nie popełniają innych wykroczeń.

Wspólne działania służb na rzecz bezpieczeństwa na wodach i terenach przywodnych będą kontynuowane.

KPP Sanok

26-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)