REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY. Krzewy konopi indyjskich. Słoiki z nasionami

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci wydziału kryminalnego ustrzyckiej komendy, z pomocą psa służbowego Straży Granicznej, zabezpieczyli kilkanaście krzewów konopi indyjskich. Uprawa usytuowana była na terenie działki należącej do mieszkańca gminy Czarna. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek ustrzyccy policjanci przeszukali posesję na terenie gminy Czarna. Z ustaleń służb wynikało, że mogą znajdować się tam narkotyki. Podczas przeszukania działki, mundurowi odnaleźli rosnące krzewy konopi indyjskich. W wykryciu roślin pomógł pies służbowy Straży Granicznej w Krościenku, wyszkolony do wyszukiwania narkotyków. W domu właściciela działki, policjanci odnaleźli słoiki z nasionami konopi. Nasiona i rośliny zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

Mundurowi ustalają szczegóły sprawy, a o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie i uprawę narkotycznych roślin grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

foto nagłówek: poglądowe

30-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)