REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY. Narkotyki w samochodzie 29-latka

GMINA USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Ustalenia policjantów wydziału kryminalnego doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który posiadał środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczyli substancje do badań. Podejrzany odpowie za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Kilka dni temu na terenie gminy Ustrzyki Dolne policjanci wydziału kryminalnego, skontrolowali osobowego opla oraz wylegitymowali siedzącego za kierownicą mężczyznę.

W pojeździe, policjanci znaleźli woreczek foliowy z proszkiem, zawiniątko aluminiowe z suszem roślinnym oraz rękawiczkę z woreczkiem foliowym. 29-latek został zatrzymany pod zarzutem łamania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zabezpieczone substancje zostały poddane wstępnym badaniom. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kierowcy zarzutu posiadania środków odurzających.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

zdjęcie poglądowe

21-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)