REKLAMA
REKLAMA

Droga przy szpitalu w Sanoku została wyremontowana (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W ubiegłym tygodniu udało się położyć asfalt na drodze głównej prowadzącej do sanockiego szpitala. Jak informuje Grzegorz Panek, dyrektor SPZOZ w Sanoku, w ciągu najbliższych dwóch tygodni naprawiona zostanie również nawierzchnia drogi przy oddziale zakaźnym, obok szpitalnego oddziału ratunkowego oraz na dziedzińcu przy szpitalu.

Całkowity koszt inwestycji wyniesie ponad 50 tys. zł, pieniądze pochodzą ze środków własnych placówki.

Dyrektor Panek zwraca uwagę na problem z brakiem parkingów. Ma już pomysł, który teren wokół szpitala mógłby zagospodarować, ale póki co, nie chce zdradzać szczegółów.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Powiat Sanocki wyremontował również ulicę 800-lecia w Sanoku. Remont obejmował m.in. budowę i przebudowę obustronną chodnika na całej długości ulicy, wykonanie elementów odwodnienia wraz z czyszczeniem sieci kanalizacji deszczowej, budowę zatoki autobusowej, wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego i pionowego oraz montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu.

Wartość zadania wyniosła ponad 1 mln złotych, z czego 757 tys. stanowiło dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Inwestycję zrealizowano także dzięki środkom z Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Starostwo Powiatowe w Sanoku

11-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)