REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Wznowione kursy na linii Polańczyk-Bytom! Nowe przystanki w każdym mieście! (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wakacje to dla wielu idealny czas na podróże po wyjątkowych zakątkach Polski. Jednym z nich są bez wątpienia piękne i urokliwe Bieszczady. Dla wszystkich miłośników wypoczynku w górach czy nad Jeziorem Solińskim TravelPL przygotował atrakcyjną ofertę. Kurs łączący Bieszczady ze Śląskiem to odpowiedź na oczekiwania turystów, ale także studentów załatwiających sprawy w małopolskich czy śląskich uczelniach lub po prostu osób podróżujących w tamtym kierunku. Wszystko w komfortowych warunkach, dzięki nowoczesnym autobusom. Nowością są przystanki niemal w każdym mieście, poza autostradą. Chodzi między innymi o: Brzesko, Bochnię, Tarnów centrum, Olkusz czy Dąbrowę Górniczą.

Bytom – Katowice – Kraków – Polańczyk

Czyli wspaniała podróż w jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Bez dwóch zdań, Jezioro Solińskie, a także wyjątkowy charakter Bieszczadów plasuję tę część kraju w gronie najciekawszych i najpopularniejszych kierunków urlopowych. Oferta TravelPL to znakomita odpowiedź na oczekiwania podróżnych. Z Bytomia wyjeżdżamy w Bieszczady o 8:10, a w Polańczyku jesteśmy o 16:25.

Polańczyk – Kraków – Katowice – Bytom

Kurs TravelPL rozpoczyna się w Polańczyku o 9:10. Jedziemy między innymi przez Zagórz i Sanok, a także Rymanów-Zdrój i Iwonicz-Zdrój. Później Krosno, Kraków, Katowice, a punktualnie o 17:25 Bytom.

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD JAZDY DOSTĘPNY JEST TUTAJ – KLIKNIJ


Warto zaznaczyć, że nowością jest możliwość dojazdu do miejscowości, do których nie ma bezpośredniego połączenia autobusowego. Chodzi o Brzesko, Bochnię, Tarnów centrum, Olkusz i Dąbrowę Górniczą.


ARCHIWALNY MATERIAŁ VIDEO DOTYCZĄCY WAKACYJNEGO KURSU TRAVELPL

 

źródło: Red., materiały nadesłane

Tekst sponsorowany

01-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook