REKLAMA
REKLAMA

OTRZYMALIŚMY. Dziki parking w środku osiedla w Sanoku? (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Na naszą skrzynkę redakcyjną spływają kolejne Państwa sygnały dotyczące działu „Parkowanie po sanocku”. Tym razem sytuacja z osiedla Wójtostwo, gdzie jak informuje nas Czytelnik, niektórzy kierowcy urządzili sobie dziki parking. Pomimo znaku informującego o zakazie wjazdu.

Na przesłanym zdjęciu widoczny jest plac pomiędzy blokiem nr 20 i 18 przy ul. Cegielnianej. Do placu prowadzi szeroki chodnik, który jest wykorzystywany przez kierowców jako droga dojazdowa do w/w placu – pisze w wiadomości do naszej redakcji Internauta.

Na tym terenie ustanowiona jest strefa ruchu i postawiony znak zakaz wjazdu. Wjeżdżające samochody stanowią zagrożenie dla pieszych poruszających się chodnikiem oraz dzieci jeżdżących na placu na rolkach, rowerach. W związku z tym, że kierowcy łamiący przepisy nie reagują na zakazy, utworzyli sobie ,,dziki parking” pomimo kilku dużych parkingów w pobliżu, które posiadają wolne miejsca – czytamy dalej.

Zdaniem autora poniższej fotografii, pomimo wolnych miejsc parkingowych, kierowcy zajeżdżają na plac dla wygody, niemal pod same klatki schodowe.

źródło: materiały nadesłane

01-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)