REKLAMA
REKLAMA

HACZÓW. 18-letni kierowca chciał ominąć kota! 14 i 16-latek w szpitalu. NOWE INFORMACJE (ZDJĘCIA)

HACZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Haczowie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący volkswagenem nagle stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

O zdarzeniu informowaliśmy tutaj:

Poważny wypadek w Haczowie. Dachowanie. Dwie osoby ranne (FOTO)

Wczoraj po godz. 22, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Haczowie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 18-latek kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku Iskrzyni w pewnym momencie chciał ominąć kota, który nagle wbiegł mu na drogę i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo oraz pobliskie ogrodzenie przy jednej z posesji. Mężczyzna przewoził trzech pasażerów, w wieku od 14 do 17 lat. Kierowca był trzeźwy.

W wyniku tego zderzenia obrażeń doznali dwaj pasażerowie. 14 i 16-latek karetką pogotowia zostali przetransportowani do szpitala.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

źródło: Red., KPP Sanok


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SEJM NA ŻYWO: Zabezpieczenie granicy państwowej. Nepotyzm w spółkach skarbu państwa!

tvPolska.pl

29-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)