REKLAMA
REKLAMA

Huśtawka spadła na główkę chłopca. Trwa walka!

HUMNISKA / PODKARPACIE. – 18 marca 2020 roku dotychczasowe życie naszej rodziny legło w gruzach i zmieniło się nieodwracalnie. Nasz najstarszy syn Kacper uległ wypadkowi na huśtawce z metalową konstrukcją, która zerwała się i spadła prosto na jego główkę wyrządzając ogromne uszkodzenia czaszkowo – mózgowe. Lekarze nie dawali naszemu dziecku szans. Nam kazali przygotować się na najgorsze– piszą w opisie zbiórki rodzicie.

2 miesiące pobytu na OIOMie – śpiączka farmakologiczna, po wybudzeniu brak świadomości. Cały ten czas stan bardzo ciężki: porażenie czterokończynowe, wodogłowie, brak kontaktu słownego. W końcu oddział rehabilitacyjny… Ciężka praca zespołów medycznych, Rodziców i samego Kacpra.

LINK DO ZBIÓRKI – kliknij

– Nadszedł dzień powrotu do domu. Od 23 grudnia 2020 roku Kacperek jest z nami. I nadal walczy, nie poddaje się. Nasz dzień zaczyna się i kończy bardzo kosztownymi rehabilitacjami. Godziny ciężkiej pracy nie idą na marne, Kacper robi postępy, ale przed nim jeszcze sporo pracy i starań o jak największą sprawność ruchową i intelektualną. Życie całej rodziny skupione jest na polepszeniu sprawności Kacperka. W najbliższym czasie czeka go zabezpieczenie mózgu poprzez rekonstrukcję czaszki – podkreślają Rodzice.

02-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)