REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA. Problem z wyjazdem z parkingu na Błoniach (VIDEO, ZDJĘCIA)

INTERWENCJA. Problem z wyjazdem z parkingu na Błoniach (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Intensywne opadu śniegu w ostatnich dniach sprawiają duże problemy kierowcom. Nie chodzi tylko o same jezdnie na głównych traktach, ale również o drogi wewnętrzne czy parkingi i chodniki. Dzisiaj zwrócili się do nas mieszkańcy osiedla Błonie, którzy zaprosili nas na parking przy Al. Wojska Polskiego. – Niektóre samochody nie wyjeżdżają stąd od kilku dni. Zgłaszaliśmy prośbę o odśnieżenie czy wywiezienie śniegu do służb. Na razie bez reakcji – mówi nam autor sygnału do redakcji.

Parking przy Al. Wojska Polskiego to spory plac, na którym parkują mieszkańcy pobliskich bloków. Jest tam około 30 miejsc parkingowych. W ostatnim czasie, ze względu na intensywne opady śniegu, pojawiły się ogromne problemy z wyjechaniem na drogę.

Niektóre samochody nie wyjeżdżają stąd od kilku dni. Zgłaszaliśmy prośbę o odśnieżenie czy wywiezienie śniegu do służb. Na razie bez reakcji – mówi nam Czytelnik Esanok.pl.

Mieszkańcy radzą sobie jak mogą. Działa pomoc sąsiedzka.

Czasem, żeby „odkopać” jeden samochód, pracuje przy nim kilka osób. Pomagamy sobie jak możemy – zaznacza nasz rozmówca. – Trzy dni temu zwróciliśmy się do służb o pomoc, o odśnieżenie parkingu lub wywiezienie nadmiaru śniegu. Na razie nie doczekaliśmy się pomocy.

Niestety, z podobną sytuacją mamy do czynienia na wielu osiedlowych parkingach w mieście.

Sytuacja może się zmienić już w najbliższych dniach. Meteorolodzy zapowiadają odwilż. Pisaliśmy o tym tutaj: Idzie odwilż. Groźba powodzi roztopowej (VIDEO, ZDJĘCIA).

Z pytaniem o możliwość udzielenia pomocy mieszkańcom parkującym przy Al. Wojska Polskiego zwróciliśmy się do Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz do SPGK.

Wczoraj również pisaliśmy o sporych utrudnieniach z włączeniem się do ruchu w Sanoku:

SANOK: „Ludzie z parkingów nie mogą wyjechać” (ZDJĘCIA)

19-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)