REKLAMA
REKLAMA

Kupony z rabatem do 200 zł w Black Friday! Zakupy zaczynaj z Ceneo

W Black Friday Ceneo rozbija bank. Łowcy promocji powinni zaczynać zakupy w serwisie, bo promocje, które na nich czekają, śmiało można nazwać jednymi z lepszych w polskiej sieci.

Black Friday zaczynaj od Ceneo

Punktualnie o północy 26 listopada na Ceneo.pl zaczyna się prawdziwy festiwal promocji. Osoby, które wpiszą w swojej przeglądarce adres www.ceneo.pl, otrzymają dostęp do tysięcy kuponów obniżających setki produktów.

Jak to działa na Ceneo?

W Black Friday na stronie głównej Ceneo.pl pojawią się kupony o wartości nawet do 200 złotych. Przez opcję Kup Teraz będzie można obniżyć cenę wybranego produktu o wartość kuponu. Ceneo.pl z okazji Black Friday przygotowało tysiące takich kuponów. Ważne będą do 29 listopada lub wyczerpania zapasów.

Sprawdź, co przygotowało Ceneo na Black Friday, klikając w poniższą grafikę:

Warto przeczytać: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/warto-wiedziec-black-friday

Jakie promocje w Black Friday 2021 na Ceneo.pl?

Ceneo.pl do promocji wybiera w tym roku najbardziej atrakcyjne produkty. To sprzęty, które w dniu swojej premiery budziły ogromne zainteresowanie i do tej pory rzadko można było je znaleźć w promocyjnych cenach. Łowcy okazji z pewnością zwrócą uwagę na:  

  • iPhone’a13 Mini,
  • Xbox Series S,
  • smartwatch Garmin Fenix 6S Pro,
  • głośnik bezprzewodowy JBL Xtreme3,  
  • Samsung Galaxy Watch 3.

To tylko kilka przykładów, okazje czekają w każdej z kategorii dostępnych na Ceneo.

Promocyjne kupony to nie tylko specjalna akcja na Black Friday. Codziennie o 10.00 na stronie głównej Ceneo.pl pojawiają się oferty, w których rabaty sięgają nawet 70%. Kumulacja promocji nastąpi już 26 listopada.

Sprawdź, jak odblokować gorące kupony: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/centrum-znizek#odblokuj

Darmowa dostawa w Ceneo.pl 

Cały czas działa też program Ceneo free. Umożliwia on obniżenie zakupów o koszty dostawy dla produktów kosztujących przynajmniej 40 złotych. Bez abonamentu, bez zobowiązań – wszystko w usłudze Kup Teraz.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

30-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook