REKLAMA
REKLAMA

NIEDZIELA: Nocne kolędowanie wśród leśnej głuszy

MIĘDZYBRODZIE / PODKARPACIE. Pani Sołtys Międzybrodzia wraz z Radą Sołecką zaprasza serdecznie na kolejne MIĘDZYBRODZKIE NOCNE KOLĘDOWANIE. Trzeba będzie się odpowiednio ubrać, gdyż spotkanie odbędzie się na wolnym powietrzu obok „Stajenki pod gwiazdami”.

To w niej w noc Bożego Narodzenia po raz pierwszy został ustawiony prosty ołtarz i odprawiono Ekumeniczną Pasterkę. Asystował w niej zaprzyjaźniony kapłan prawosławny, któremu miejscowy proboszcz zlecił złożenie w żłobie figurki Dzieciątka Jezus. Na Pasterkę, mimo wcześniej padającego deszczu przybyło wielu uczestników, którzy rodzinnymi grupkami otoczyli niecodzienne miejsce modlitwy.

2 lutego kończy się czas śpiewu kolęd i wystroju świątecznego w naszych świątyniach. Płonące ognisko pozwoli nie tylko ogrzewać atmosferę spotkania, ale również upiec smakowitą kiełbaskę na leszczynowym kiju. Oby utrzymała się poduszka śniegu, która nie tylko dodaje uroku, ale pozwoli dzieciom na różne zabawy pod opieką dorosłych.

Kolędowanie planowane jest w niedzielę 31 stycznia 2021 roku o godz. 16:00. Czas trwania do 17, aby uczestnicy nie narazili zbytnio na szwank swego zdrowia, a sympatycy skoków mogli zdążyć na emocjonujące rozstrzygnięcia rundy finałowej.

(pr)

UWAGA!
W razie wiatru i przenikliwego zimna spotkanie odwołane.

materiały nadesłane

26-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)