REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Pijany, nie potrafił samodzielnie utrzymać równowagi. Mógł zamarznąć

SANOK / PODKARPACIE. W czasie niskich temperatur policjanci szczególną uwagę przywiązują na bezpieczeństwo osób narażonych na wychodzenie. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie!

Zima to czas, kiedy policjanci podczas patroli zwracają szczególną uwagę na miejsca, gdzie mogą szukać schronienia i nocować bezdomni. Na wychłodzenie organizmu są szczególnie narażeni bezdomni i osoby nietrzeźwe przebywające na zewnątrz. Dlatego też nie bądźmy obojętni na czyjąś krzywdę. Jeśli widzimy takiego człowieka, nie wahajmy się zadzwonić na numer alarmowy, aby powiadomić o tym funkcjonariuszy. Każde takie zgłoszenie jest sprawdzane.

CZYTAJ więcej tutaj: Kliknij >>>>>>

KPP Sanok

26-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)