REKLAMA
REKLAMA

„Nowoczesny budynek CSM to duma dla Sanoka”. Wystąpienie posła Uruskiego (VIDEO, ZDJĘCIA)

„Nowoczesny budynek CSM to duma dla Sanoka”. Wystąpienie posła Uruskiego (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. – Bez wątpienia jest to jeden z najpiękniejszych, najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych budynków w całym regionie. To duma dla Sanoka – powiedział podczas wystąpienia w auli Uczelni Państwowej w Sanoku poseł Ziemi Sanockiej Piotr Uruski. Zgromadzenie Plenarne Konferencji Publicznych Uczelni Zawodowych poprzedziło uroczyste otwarcie Centrum Symulacji Medycznej, największej w historii inwestycji przeprowadzonej przez sanocką uczelnię. Jej wartość to około 40 milionów złotych.

Poseł Piotr Uruski wystąpił podczas Zgromadzenia Plenarnego Konferencji Publicznych Uczelni Zawodowych poprzedzającego oficjalne otwarcie Centrum Symulacji Medycznej Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Oprócz gratulacji dla obecnego rektora Mateusza Kaczmarskiego oraz dla wszystkich osób zaangażowanych w realizację inwestycji, poseł Uruski złożył specjalne podziękowania i słowa uznania pod adresem byłej rektor uczelni, a obecnej prorektor Elżbiety Cipory.

Pani prorektor z wielką determinacją dążyła do realizacji tej inwestycji. Odbyło się to przy wsparciu obecnego rektora. Wielkie brawa i ukłony dla Państwa – mówił Piotr Uruski, poseł na Sejm RP.

Parlamentarzysta zwrócił również uwagę na to, jak ważna jest ta inwestycja dla Ziemi Sanockiej.

Bez wątpienia jest to jeden z najpiękniejszych, najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych budynków w całym regionie. To duma dla Sanoka – zaznaczył Uruski.

Więcej w materiale VIDEO.

grafika poglądowa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Minister NIEDZIELSKI w Sanoku: Chcemy kształcić lekarzy w szkołach zawodowych! (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK. Minister zdrowia o zakażonym pacjencie, który trafił do szpitala. Będą obostrzenia? (VIDEO, ZDJĘCIA)

22-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)