REKLAMA
REKLAMA

Pijany i bez uprawnień zatrzymany w Sanoczku

SANOCZEK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem, który jak się okazało jechał nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mieszkaniec Krosna został zatrzymany dzięki zgłoszeniu świadka. 37-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę, po godzinie 20, dyżurny sanockiej komendy otrzymał informację o kierującym pojazdem marki Volkswagen. Z relacji zgłaszającej wynikało, że sposób jazdy kierowcy wskazuje, że może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Policjanci zatrzymali wskazany pojazd w miejscowości Sanoczek. Kierującym volkswagenem okazał się 37-letni mieszkaniec Krosna. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 37-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenie, czyli za jazdę samochodem bez uprawnień.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Wsiadając za kierownicę bądźmy świadomymi użytkownikami dróg. Nietrzeźwy kierujący jest zagrożeniem dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Reagujmy na niebezpieczne zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

KPP Sanok

22-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)