REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Tragiczny wypadek. Nie żyje 51-letni pieszy

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Kolbuszowa-Tarnobrzeg. Kierujący fiatem potrącił idącego jezdnią pieszego, a następnie zderzył się z jadącym z przeciwka peugeotem. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 51-letni pieszy. Kierowcy obydwu pojazdów nie odnieśli obrażeń, byli trzeźwi.

foto: archiwum KMP Rzeszów / zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w niedzielę 14 marca około godziny 19:30 w Komorowie, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Kolbuszowa-Tarnobrzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem punto, jadąc w kierunku Kolbuszowej, potrącił idącego jezdnią pieszego, następnie pojazd obrócił się i zderzył z jadącym z przeciwka peugeotem.

W wyniku zdarzenia śmierć poniósł pieszy, 51-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski.

Kierowca fiata, 57-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski oraz mieszkańcy powiatu sandomierskiego podróżujący peugeotem nie odnieśli obrażeń. Badanie wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Fiat został zabezpieczony na policyjnym parkingu. W sprawie trwają dalsze czynności. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Kolbuszowa

15-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)