REKLAMA
REKLAMA

Podziękowania dla personelu Oddziału Kardiologicznego szpitala w Sanoku

Podziękowanie!

Szanowna Pani dr Małgorzata Trawińska
Ordynator Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Szpitala w Sanoku

Na Pani ręce chciałabym złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla całego Personelu Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Szpitala w Sanoku, w szczególności: Pani Ordynator oraz Panu Doktorowi Wojciechowi Biernikiewiczowi i Pani Doktor Anecie Dopart, a także wspaniałemu i oddanemu Zespołowi Pielęgniarek.

W sanockim szpitalu przebywałam pod koniec września 2021r. Otoczono mnie ogromną życzliwością, wsparciem i profesjonalną opieką. Świadomość, że jestem w dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie. Wyrażam głęboką wdzięczność za zaangażowanie i troskliwą opiekę w trakcie mojego leczenia. Dziękuję najserdeczniej za wszystko życząc Pani i wszystkim wspaniałym Pracownikom zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Wdzięczna pacjentka Urszula Ordon


Składam również serdeczne podziękowania moim Koleżankom z Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, za okazaną mi pomoc, otoczenie mnie wsparciem i opieką, zwłaszcza Pani Rektor dr hab. Elżbiecie Ciporze, Państwu dr Kuzinom oraz Pani dr Katarzynie Serwatko. Dziękuję bardzo serdecznie i życzę dużo zdrowia.

Z wyrazami szacunku Urszula Ordon

Zdjęcie poglądowe, archiwum redakcji.

materiały nadesłane

13-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook