REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Kradzież samochodu i motocykla. 20-latek sprawcą

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 20-latek. Młody mężczyzna jest podejrzany o dwukrotne dokonanie kradzieży z włamaniem oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło pod koniec grudnia ur., na terenie powiatu sanockiego. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca włamał się do budynku i z garażu ukradł volkswagena. Początkiem stycznia funkcjonariusze zostali poinformowani, że w innej miejscowości doszło do włamania do pomieszczenia gospodarczego. Łupem złodzieja padł motocykl marki Simson.

W wyniku podjętych działań funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że sprawcą tych kradzieży z włamaniem może być 20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Policjanci ustalili, gdzie może przebywać mężczyzna i tam pojechali. 20-latek został zatrzymany na terenie Rzeszowa. Trafił do policyjnego aresztu.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzuty. Jest on podejrzany o dokonanie dwóch kradzieży z włamaniem. 20-latek odpowie także za niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

W miniony czwartek Sąd Rejonowy w Sanoku przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego, środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie poglądowe / archiwum Policji

KPP Sanok

19-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)