REKLAMA
REKLAMA

Pożar gospodarstwa agroturystycznego! 8 zastępów straży walczy z ogniem

CZYSTOGARB / PODKARPACIE. Dzisiaj około godziny 13:00 w miejscowości Czystogarb w gminie Komańcza wybuchł pożar gospodarstwa agroturystycznego. Na miejscu z ogniem walczy 8 zastępów straży pożarnej.

Jak dowiadujemy się w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku, na miejscu w akcji gaśniczej uczestniczy ponad 20 strażaków z 8 zastępów. 4 to wozy z PSP Sanok, 4 należą do jednostek OSP między innymi z Rzepedzi i Komańczy.

Co najważniejsze, wszystkie osoby, które znajdowały się w obiektach objętych pożarem zdążyły się ewakuować. Takie są wstępne ustalenia strażaków.

AKTUALIZACJA 14:00

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 12:43. Pożarem objęty został dom agroturystyczny w miejscowości Czystogarb w powiecie sanockim. 5 osób zdołało się ewakuować. Spaleniu uległo poddasze budynku. Aktualnie pożar jest już ugaszony. Trwa sprawdzanie obiektu i wyszukiwanie zarzewia ognia – relacjonuje bryg. mgr inż. Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

AKTUALIZACJA 18:30

W dniu dzisiejszym zostaliśmy zadysponowani do pożaru poddasza budynku agroturystycznego w miejscowości Czystogarb. Ogień udało się opanować, reszta budynku ocalała – krótko relacjonują przebieg akcji gaśniczej strażacy ochotnicy z Komańczy.

Siły i środki:

– JRG SANOK
– OSP KSRG KOMAŃCZA
– OSP KSRG RZEPEDŹ
-OSP WISŁOK WIELKI

Wkrótce więcej informacji.

foto (3): OSP KSRG Komańcza – Fb


zdjęcie poglądowe


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

01-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)