REKLAMA
REKLAMA

SANOK. 22-latek aresztowany. Znaleziono przy nim marihuanę i psychotropy

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu sanockiego podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu, podczas interwencji podejmowanej na terenie Sanoka, policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Przy mężczyźnie mundurowi ujawnili substancje zabronione. Funkcjonariusze zabezpieczyli 104 g środków psychotropowych, 8 gramów marihuany oraz urządzenie do porcjowania narkotyków.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego, 22-latkowi zostały przedstawione zarzuty dotyczące nieprzestrzegania ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz udzielenie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środków odurzających innej osobie. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W wyniku prowadzonych czynności, policjanci zatrzymali także 21-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, przy którym ujawnili marihuanę. Mężczyzna, w trakcie przesłuchania, przyznał się do zarzutu posiadania substancji zabronionych. Po czynnościach procesowych został zwolniony.

W miniony piątek na wniosek śledczych, Sąd Rejonowy w Sanoku zastosował wobec 22-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Sanoku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sanoku.

źródło: KPP Sanok

08-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)