REKLAMA
REKLAMA

SANOK. 33-latek pił alkohol w miejscu publicznym. Miał przy sobie narkotyki

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który pił alkohol w miejscu publicznym. Przy 33-latku funkcjonariusze znaleźli zabronione substancje. W trakcie przeszukania w jego mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki. Podejrzany usłyszał zarzuty nieprzestrzegania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, kilka minut przed północą, policjanci patrolując ulice Sanoka zauważyli mężczyznę pijącego alkohol w miejscu niedozwolonym. Funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencje. W trakcie czynności mundurowi ujawnili przy mężczyźnie susz roślinny. Wstępne badania narkotesterem wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana.

33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia. W trakcie przeszukania miejsca jego zamieszkania policjanci ujawnili i zabezpieczyli kolejne narkotyki. Okazało się także, że 33-latek uprawiał konopie indyjskie.

Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące nieprzestrzegania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wniosek o dobrowolne poddania się karze.

Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sanok

zdjęcie poglądowe

07-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)