REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Atak nożownika podczas libacji alkoholowej

SANOK / PODKARPACIE. W nocy z soboty na niedzielę w jednej z posesji przy ul. Kwiatowej w Sanoku, podczas libacji alkoholowej, dwaj mężczyźni pokłócili się. W pewnym momencie 44-latek zaatakował ostrym narzędziem o rok starszego znajomego. Zraniony mężczyzna trafił do szpitala. Obaj byli nietrzeźwi. Napastnik miał blisko 2 promile, a poszkodowany ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

O zdarzeniu dyżurny sanockiej policji został poinformowany w minioną niedzielę kilka minut po północy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wspólnie spożywanego alkoholu doszło pomiędzy dwoma mężczyznami do kłótni, w trakcie której 44 latek ranił ostrym przedmiotem o rok starszego znajomego. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Obrażenia, których doznał okazały się niegroźne. Po udzieleniu pomocy medycznej został wypisany ze szpitala. 44 latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. W sprawie trwają dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia – przekazuje nam kom. Monika Hędrzak, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

W chwili zdarzenia mężczyźni byli nietrzeźwi. Badanie wykazało u 44-latka blisko 2 promile, natomiast u 45-latka ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

grafika poglądowa

22-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)