REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Ile zapłacimy za śmieci w nowym systemie? RADNY: Będzie drożej (VIDEO)

SANOK. Ile zapłacimy za śmieci w nowym systemie? RADNY: Będzie drożej (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta Sanoka przedstawiono informację burmistrza dotyczącą możliwości zmiany systemu naliczania opłat za śmieci na metodę uzależnioną od ilości zużytej wody z danej nieruchomości. Po szczegółach przedstawionych przez Anetę Kończak-Kucharz, naczelnika Wydziału  Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, radni debatowali nad zarysami projektu. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

W czwartek 30 września odbyła się kolejna sesja Rady Miasta Sanoka.

Władze miasta szykują zmiany w systemie naliczania opłat za śmieci. Nowa stawka ma być uzależniona od ilości zużytej wody z danej nieruchomości. Punkt dotyczący przedstawienia informacji w tym zakresie znalazł się w porządku obrad.

Szczegóły dotyczące: „informacji Burmistrza Miasta Sanoka o możliwości zmiany sposobu naliczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi tj. z metody uzależnionej od liczby osób zamieszkujących daną nieruchomość na metodę uzależnioną od ilości zużytej wody z danej nieruchomości” przekazała Aneta Kończak-Kucharz, naczelnik Wydziału  Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Sanoka.

Po prezentacji, nad projektem debatowali radni. Głos zabrali: Teresa Lisowska, Beata Wróbel, Maciej Drwięga, Adam Kornecki, Łukasz Radożycki, Sławomir Miklicz oraz przedstawiciele władz miasta, wiceburmistrz Artur Kondrat i skarbnik Bogdan Florek.

Dużo więcej w materiale VIDEO.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Od października sanoczanie zapłacą więcej za wodę!

grafika poglądowa

02-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Henryk2021-10-02 11:06:52
0 0
chciałem zapytać , jaka jest zależność zużycia wody do ilości wyprodukowania śmieci ? to jest nielogiczne ! rządzenie co niektórym rządzącym odbiera rozumne myślenie .
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)