REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Kolejny remont studzienek na Krakowskiej (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Trwają remonty studzienek na ulicy Krakowskiej w Sanoku. Wszystko wskazuje na to, że są to naprawy gwarancyjne polegające na regulacji studzienek i wynikają one z faktu zapadnięcia się pod ruchem pojazdów. Są utrudnienia w ruchu, nie wszystkie pasy są dostępne dla kierowców, należy zachować ostrożność.

W tej sprawie czekamy na odpowiedź z Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie, który przejął administrowanie drogą od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie po uruchomieniu obwodnicy Sanoka.

AKTUALIZACJA 13:50:

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich informuje, że przy ulicy Krakowskiej w Sanoku prowadzone są prace związane z wymianą dwóch studzienek kanalizacyjnych. Roboty realizowane są w ramach udzielonej gwarancji przez firmą STRABAG Sp. z o.o. i zostaną zakończone w dniu dzisiejszym – podaje Aldona Gujda, specjalista ds. informacji publicznej w Podkarpackim Zarządzie Dróg Wojewódzkich.

Duży remont drogi krajowej na Dąbrówce został zrealizowany w poprzedniej kadencji, a zakończył się w listopadzie 2019 roku.

Wykonawcą inwestycji była firma Strabag Sp. z o.o., a wartość robót wyniosła blisko 17,5 mln złotych. Prace prowadzone były na odcinku o długości 2,83 km i polegały głównie na: odtworzeniu trasy i punktów wysokościowych, remoncie kanalizacji drogowej, wykonaniu frezowania nawierzchni, wykonaniu nawierzchni, pracach wykończeniowych, wykonaniu oznakowania dróg i urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz wykonaniu elementów ulic.

O potrzebie remontów i o samych pracach pisaliśmy TUTAJ:

INTERWENCJA: Narzekania na studzienki po remoncie. Pęknięcie przy kratce (ZDJĘCIA)

Remontują studzienki na Dąbrówce. Wielu kierowców oczekiwało tych prac (ZDJĘCIA)

22-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)