REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Niebezpiecznie na skrzyżowaniu. Wjechał na czerwonym świetle? (VIDEO)

SANOK. Niebezpiecznie na skrzyżowaniu. Wjechał na czerwonym świetle? (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Do niezwykle niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj po południu na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Staszica w Sanoku. Na nagraniu z samochodowej kamerki widać samochód osobowy poruszający się od strony stadionu, który najprawdopodobniej wjeżdża na skrzyżowanie na czerwonym świetle stwarzając ogromne zagrożenie. O ile nie doszło do awarii oświetlenia, zachowanie kierowcy skręcającego w Mickiewicza należy uznać za nieodpowiedzialne i skrajnie niebezpieczne.

Do zdarzenia doszło wczoraj (poniedziałek 19.04) o godzinie 15:26 na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza, Staszica i Królowej Bony.

Na nagraniu z samochodowej kamerki, które trafiło do naszej redakcji, widzimy samochód oczekujący na zielone światło od strony Skansenu. Ku zdziwieniu kierowcy tego pojazdu, już po tym gdy włączyło się zielone światło dla jego kierunku, na skrzyżowanie, od strony stadionu wjeżdża samochód osobowy, który skręca w Mickiewicza. Pojazdy minęły się o zaledwie kilkadziesiąt centymetrów.

Jeśli w tym momencie nie doszło do awarii oświetlenia, to z pewnością kierowca ten musiał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zachowanie karygodne i niezwykle niebezpieczne. Tym razem, na szczęście nie doszło do zderzenia i nikomu nic się nie stało.

Dziękujemy za przesłany filmik i jak zwykle zachęcamy do dzielenia się podobnymi nagraniami. Warto pokazywać takie zdarzenia ku przestrodze oraz z nadzieją na refleksję i opamiętanie kierowców, którym przyjdą do głowy tego typu manewry.

screen z filmu


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

20-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)