REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Poszukiwany 25-latek z narkotykami. Był agresywny, groził policjantom

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali 25-latka, który był poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas interwencji funkcjonariusze znaleźli przy nim susz roślinny. Mieszkaniec powiatu sanockiego trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd został przekonwojowany do zakładu karnego.

Wczoraj policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego, podczas pełnionej służby, zwrócili uwagę na mężczyznę idącego jedną z ulic w Sanoku. Na widok radiowozu mężczyzna ubrał na głowę kaptur i nagle zmienił kierunek, w którym szedł. Mundurowi podejrzewali, że może być to osoba poszukiwana. Postanowili sprawdzić co było powodem tego nietypowego zachowania przechodnia.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że przypuszczenia policjantów były słuszne. 25-letni mieszkaniec powiatu sanockiego był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sanoku, do odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze sprawdzili, czy nie ma przy sobie niebezpiecznych narzędzi lub przedmiotów, których posiadanie jest zabronione. Mundurowi znaleźli susz roślinny. Przeprowadzone badanie wykazało, że jest to marihuana.

Policjanci zatrzymali 25-latka. Mężczyzna w trakcie interwencji zachowywał się agresywnie, groził policjantom, znieważał oraz naruszył ich nietykalność cielesną. Został przewieziony do policyjnego aresztu.

Dzisiaj usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz zmuszania ich do zaniechania prawnej czynności. Za te przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Po wykonaniu czynności procesowych mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego.

KPP Sanok

18-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)