REKLAMA
REKLAMA

Stanowisko rady wobec dramatycznych wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej

Stanowisko Rady i Zarządu Powiatu Bieszczadzkiego wyrażające wsparcie dla służb mundurowych, wystosowane w związku z sytuacją na granicy polsko – białoruskiej.

Stanowisko zostało przyjęte jednomyślnie przez radnych podczas XL Sesji Rady Powiatu Bieszczadzkiego 19 listopada 2021 r.

STANOWISKO RADY I ZARZĄDU POWIATU BIESZCZADZKIEGO

Wobec dramatycznych wydarzeń na granicy polsko – białoruskiej wyrażamy wielki szacunek oraz przesyłamy wyrazy wdzięczności i wsparcia wszystkim przedstawicielom służb mundurowych, którzy z narażeniem własnego zdrowia, a nawet życia bronią granic Rzeczypospolitej i bezpieczeństwa jej obywateli.

Jako mieszkańcy pogranicza rozumiemy jak ważne i korzystne są przyjazne relacje transgraniczne, ale tez jako społeczność dramatycznie doświadczona przez historie doskonale wiemy, że bezpieczne życie naszych rodzin i bliskich oraz możliwość spokojnego rozwoju i budowania lepszego jutra nie jest możliwa bez bezpiecznych granic.

Dlatego jeszcze raz składamy gorące podziękowania. Życzymy rychłego powrotu do domu i rodzin.

materiały nadesłane

23-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)