REKLAMA
REKLAMA

Umowa na projekt budowy mostu podpisana (VIDEO, ZDJĘCIA)

Umowa na projekt budowy mostu podpisana (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Sali Herbowej podpisano umowę z wykonawcą na zaprojektowanie mostu na Sanie, w ramach rządowego programu Mosty Dla Regionów.  W wydarzeniu wzięła udział m.in. minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak. Posłuchajcie co powiedziano o inwestycji podczas konferencji. 

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Prokuratorskie śledztwo w sprawie porozumienia mostowego. Minister mówi o „osobistych zażyłościach” (VIDEO, ZDJĘCIA)

 

15-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (2)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Dla kolegi pytam2021-09-17 11:34:51
0 0
To niech może Pan Burmistrz Tysiąclecia wyjaśni po jakiego .......... wybudował wzdłuż Sanu ścieżkę rowerową? Żeby było co ro........ć przy budowie mostu? Bo przecież ten most musi być niezbędnym elementem wieloletniej strategii rozwoju miasta, a nie rezultatem telefonu od kolegi z PiSu ze stolicy typu "jest trochę kasiorki na most, masz 10 minut na decyzję, bo jak nie to dzwonię do towarzyszy z Pisiewa Dolnego - oni na pewną nie będą wybrzydzać"
obserwator2021-09-17 16:42:12
0 0
ta decyzja budowy mostu do sosenek to jest decyzja tego typu jakich w sanoku powstalo juz kilka dla przykladu hala targowa w centrum zielony rynek na lipinskiego galeria w cetrum niszczaca handel w miescie mozna znalesc jeszcze kilka chodzby garaze w centrum czy lokalizacje nie ktorych sklepow wielopowierzchniowych