REKLAMA
REKLAMA

Wandale zakpili ze strażaków OSP. Obrzucili śniegiem okno strażnicy (FOTO)

JABŁONKA / PODKARPACIE. Do przykrego zdarzenia doszło ostatniej doby w Jabłonce, gdzie nieznani sprawcy obrzucili i zasłonili śniegiem okno strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej. Dla strażaków to przejaw braku szacunku dla ich pracy i niszczenie mienia jednostki, która funkcjonuje, aby pomagać i ratować życie oraz zdrowie mieszkańców swojej miejscowości i regionu.

Tak wyglądało dzisiaj jedno z okien strażnicy OSP Jabłonka w gminie Dydnia.

Foto: OSP Jabłonka

Autorzy tego dzieła zapewne mają za dużo wolnego czasu i nie wiedzą, w jaki sposób go spożytkować. W przyszłości podobne zachowania nie będą tolerowane – mówią stanowczo strażacy OSP Jabłonka. – Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Jabłonce ma służyć społeczeństwu. Nie jest to miejsce do wyrażania swojej wątpliwej jakości „twórczości ”. Jeśli podobne sytuacje będą się powtarzały, zostaną podjęte odpowiednie kroki, a wandale, bo jak inaczej nazwać osoby, które umyślnie niszczą mienie osób narażających swoje życie dla dobra innych, zostaną ukarani – dodają.

Wpis w mediach społecznościowych zawiera również apel do osób, które zakpiły z siedziby i pracy strażaków ochotników.

Zamiast niszczyć cudze mienie i robić na złość strażakom, proponujemy wstąpić w nasze szeregi. Wolny czas, którego, jak widać, macie pod dostatkiem, zostanie spożytkowany we właściwy sposób, a wy przekonacie się na własnej skórze, czym jest praca na rzecz bezpieczeństwa drugiego człowieka – proponują druhowie z OSP Jabłonka.

źródło: OSP Jabłonka / Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

21-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)