REKLAMA
REKLAMA

Wypadek. 19-latka zjechała na przeciwny pas. Dzieci w uderzonym samochodzie (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. Wracamy do tematu wypadku, do którego doszło w miniony piątek w Domaradzu. Brzozowska policja przekazuje wstępne ustalenia związane z okolicznościami zdarzenia.

O tym groźnym wypadku pisaliśmy tutaj: Wypadek w Domaradzu. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek w Domaradzu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, renault z volkswagenem. Jedna osoba trafiła do szpitala. Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W piątek przed godz. 16, brzozowscy policjanci zostali powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Domaradzu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latka kierująca renault, jadąc od strony Domaradza, w pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwny pas ruchu. Jej samochód zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem passatem, którym kierował 35-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. Mężczyzna przewoził troje pasażerów, w tym dwoje dzieci. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W wyniku zderzenia się pojazdów, obrażeń doznała kierująca renault. Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

źródło: KPP Brzozów

08-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)