Wysoka przegrana z GKSem Katowice. Piękny gol Bukowskiego to za mało (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wysoką porażką 1:6 zakończył się mecz 2. kolejki Polskiej Hokej Ligi, w którym Ciarko STS Sanok podejmował przed własną publicznością GKS Katowice. Do połowy meczu trwała dosyć wyrównania walka. Później wyższy bieg wrzucili goście i szczególnie w trzeciej tercji rozbili sanoczan. Honorowego gola dla STSu zdobył Jakub Bukowski. Było to piękne trafienie w samo okienko bramki „Jaśka Murarza”, czyli doskonale znanego w Sanoku Johna Murraya. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu.

Ciarko STS Sanok – GKS Katowice 1:6 (1:1, 0:2, 0:3)

0:1 – Bartosz Fraszko – Grzegorz Pasiut, Patryk Wronka (00:37),
1:1 – Jakub Bukowski – Toni Henttonen, Aleksi Hämäläinen (08:13),
1:2 – Mateusz Michalski – Maciej Kruczek (29:20),
1:3 – Carl Hudson – Anthon Eriksson (34:21),
1:4 – Carl Hudson – Grzegorz Pasiut (53:27, 5/4),
1:5 – Patryk Krężołek – Anthon Eriksson (56:50),
1:6 – Bartosz Fraszko – Patryk Wronka, Grzegorz Pasiut (58:07).

Ciarko STS Sanok: Spěšný – Olearczyk, Jekunen; Henttonen, Hämäläinen, Bukowski – Marva (4), Pavúk; Witan (2), Tamminen, Hiltunen – Biłas (2), Piippo; Sawicki, Mocarski, Strzyżowski – Florczak, Rąpała; Biały, Wilusz, Filipek. Trener: Marek Ziętara.