REKLAMA
REKLAMA

Zbiórka na rzecz Diany idzie jak burza. Niebawem stuknie 1 mln zł!

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Serce rośnie, gdy się patrzy na licznik pieniędzy na rzecz Diany Krupniak na www. siepomaga.pl. Zbiórkę wsparło już ponad 14 tysięcy osób i prawdopodobnie jeszcze dzisiaj kwota będzie wynosić okrągły 1 mln zł! Zbiórka kończy się 31 maja br.

Portal Esanok.pl napisał o zbiórce, gdy suma na koncie Diany Krupniak wynosiła zaledwie ponad 80 tys. zł. Uzbieranie potrzebnej kwoty wynoszącej 1,5 mln zł wydawało się bardzo trudne. Okazuje się jednak, że w niesamowity sposób licznik nabrał przyśpieszenia. W ciągu kilku dni kwota urosła do kilkuset tysięcy złotych, a dzisiaj zaczęła zbliżać się do okrągłego 1 mln zł! Nasz artykuł: Życie dla Diany. Mieszkanka Ustrzyk Dolnych potrzebuje pomocy!

29-letnia Diana choruje od 1,5 roku na chłoniaka śródpiersia. Do tej pory przyjęła 11 cykli bardzo mocnej chemii, ale w leczeniu nastąpił pat. Może ją uratować nierefundowana terapia CAR-T, ale jej koszt to 1,5 mln zł.

Guzy, które właśnie pojawiły się na krtani, rosną z każdym dniem. Czuję, jakby ktoś dusił mnie rękami. Nie mogę spać w nocy, nie mogę myśleć o niczym innym. Jestem przerażona, jak topielec walczący o oddech… Łapczywie próbuję się chwycić życia, ale ono zaczyna mi uciekać i nie jestem w stanie go już złapać własnymi siłami – pisze o swojej gehennie Diana.

Na FB działa strona z licytacjami na rzecz Diany: Życie dla Diany – licytacje na rzecz Diany Krupniak

Pomysłowość, kreatywność i ofiarność osób biorących w niej udział jest wspaniała. Olbrzymie jest zaangażowanie adminów, którzy non stop pilnują treści zamieszczanych na stronie i przebiegu licytacji. Jeszcze trochę a nie będzie mieszkańca Ustrzyk Dolnych, czy Bieszczadów, który by nie zaangażował się w tę akcję. Są to setki ludzi. Włączyli się w nią również przedstawiciele władz samorządowych starosta Marek Andruch i burmistrz Bartosz Romowicz. Potrzebny jest jeszcze ostatni wysiłek, by jak najszybciej zebrać brakujące 500 tys. zł, bo każdy dzień jest ważny!

Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem strony:

LINK DO ZBIÓRKI

https://www.siepomaga.pl/diana-krupniak

 

foto ze zbiórki na siepomaga.pl

17-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)