REKLAMA
REKLAMA

Awaria ciężarówki na obwodnicy Sanoka. Zapaliła się opona

SANOK / PODKARPACIE. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś po godzinie 12 na sanockiej obwodnicy. Musieli interweniować strażacy.

Do zdarzenia doszło na odcinku pomiędzy rondem na Łanach, a rondem centralnym. W samochodzie ciężarowym doszło do awarii hamulców. Podczas jazdy zapaliła się jedna z opon, która odpadła od pojazdu. Kierowca po przejechaniu kilkunastu metrów zauważył problem i zatrzymał pojazd. Nikt w zdarzeniu nie ucierpiał, a oponę szybko udało się ugasić.

Zdjęcie poglądowe.


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

 

21-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Mieszkaniec2022-11-21 15:20:20
0 0
Czy ta obwodnica nie powinna mieć po 2 pasy - może czas złożyć wnioskować do GDKiA o poszerzenie.... W Rzeszowie juz przebudowują odcinek S19 okolice sokolowa gdzie tez zdecydowano pierwotnie o opcji 2+1 .... Chwile była taka "moda" na "oszczędności" i w tamtych latach budowano te 2+1 które się nie sprawdziło - dlatego Rzeszów już przebudowuje - trzeba wnioskować aby sanocka obwodnice tez przebudować na 2+2 i zlikwidowac to rondo na srodku!!!! - tu w Sanoku nawet prawdziwego 2+1 nie ma.... - raczej 1+1 i kawałek gdzie nie gdzie....
Odpowiedz
Mieszkaniec2022-11-21 17:00:08
0 0
INFO z S19 Cel inwestycji Podstawowym celem inwestycji jest zapewnienie na całej trasie Via Carpatia na terenie Polski przekroju o minimalnych parametrach 2x2 (dwie jezdnie o dwóch pasach ruchu). Istotna jest także likwidacja tzw. wąskiego gardła, powodującego utrudnienia w ruchu tranzytowym oraz na dojeździe do Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Portu Lotniczego w Jasionce. Dzięki dobudowie drugiej jezdni poprawi się komfort jazdy oraz zwiększy bezpieczeństwo ruchu co przełoży się na mniejszą ilość wypadków.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)