REKLAMA
REKLAMA

Bójka nastolatek. Zatrzymanej 17-latce grożą dwa lata więzienia! Co grozi gapiom? (NOWE INFORMACJE)

Bójka nastolatek. Zatrzymanej 17-latce grożą dwa lata więzienia! Co grozi gapiom? (NOWE INFORMACJE)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Nie milkną echa środowej szkolnej ustawki, do której doszło w Brzozowie. Sprawą interesują się już ogólnopolskie media, a my dotarliśmy do najnowszych efektów pracujących przy sprawie policjantów. Jak podawaliśmy wcześniej, zatrzymano dwie osoby, które mogą mieć związek z bójką. To 17-latka oraz 17-latek. Oboje mieszkańcy powiatu brzozowskiego. Znamy treść zarzutów, jakie im postawiono oraz zakres konsekwencji, z którymi być może się zmierzą.

Przypomnijmy, że do brutalnej bójki 15 i 17-latki z dwóch brzozowskich szkół doszło w środę 5 października. Pisaliśmy o tym tutaj:

BRZOZÓW. Brutalna bójka dwóch nastolatek! Wyzwiska, kastet, tłum gapiów (VIDEO, ZDJĘCIA)

Po zdarzeniu w sieci pojawiło się kilka filmików prezentujących całe zajście. Widać na nich szarpaninę dwóch nastolatek. Młode kobiety okładają się bez opamiętania, a jedna z nich używa kastetu! Padają wyzwiska i mnóstwo niecenzuralnych słów. Wszystkiemu przygląda się tłum gapiów. Większość, zamiast zareagować, tylko nagrywa całe zajście, dopingując walczące nastolatki.

Informacja o zdarzeniu szybko trafiła do Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że pomiędzy dwiema nastolatkami, 15 i 17-latką, doszło do szarpaniny. 15-latka doznała lekkich obrażeń ciała. W związku z zajściem, zatrzymane zostały dwie osoby, 17-latka i 17-latek, oboje mieszkańcy powiatu brzozowskiego – przekazywała nam asp. Joanna Baranowska, p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Jak udało nam się dowiedzieć, obie usłyszały zarzuty.

17-latka usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Czyn miał charakter chuligański. Za jego popełnienie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Z kolei 17-latek usłyszał zarzut udzielenia pomocy w tym przestępstwie, za co grozi taki sam wymiar kary – mówi nam asp. Joanna Baranowska.

W chwili obecnej trwają również czynności zmierzające do identyfikacji osób, które nie udzieliły pomocy pokrzywdzonej.

Zatrzymane osoby zostały już zwolnione. Prowadzone postępowanie ma na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności zdarzenia.

W materiale video, który trafił do naszej redakcji zamazaliśmy obraz oraz usunęliśmy dźwięk. Na film nałożono ograniczenie wiekowe i jest on dostępny tylko w YouTube.

Do sprawy wrócimy.

screeny z filmu

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Przerażające! Katowane i gwałcone dziecko. 2,5-letni chłopczyk w stanie krytycznym

grafika poglądowa


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

07-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Tak się bawi młodzież w państwie PiS2022-10-07 12:42:24
0 0
Edukacja w szkole też sukces wielki
Odpowiedz
fakeMMA2022-10-07 12:49:19
0 0
Prawdziwe fakeMMA dla fanów sztuk walki z powiatu rabarbarowego!
Odpowiedz
tak jest2022-10-07 13:07:07
0 0
Pytanie gdzie szkoła? I gdzie rodzice? Że tak młodzieżą pokazuje się z najgorszej strony.....Ja bym jej dała 5 lat bez zawiasów by się gówniary opamiętały. Dziś jest bardzo źle z młodzieżą A co dopiero będzie....dzieci rodzą dzieci matki na wszystko pozwalają byle mieć dziecko głowy i to tak jest .
Odpowiedz
problemy dopiero się zaczynaja 2022-10-07 13:08:24
0 0
już niebawem zobaczycie do jakich będzie dochodzić bójek na tle narodowościowym
Odpowiedz
Miætek2022-10-07 15:41:41
0 0
To są tylko niewinne zabawy w porównaniu z tym co się działo w latach 80-90 tych :D Wojny panków ze skinami Sadowa vs. Robotnicza ! haha ! Albo w większej skali Sanok vs Tarnawa Dolna ! To były wojny, nie to co teraz - dziewczynka uderzyła dziewczynę - phi - też mi co.
Odpowiedz
okruszek2022-10-07 17:09:15
0 0
Nie jestem ekspertem ale zdaje się że kaset w PL traktowany jest jako broń i nie tylko jego użycie ale nawet samo posiadanie jest karalne.. czyli nie była to zwykła bójka..
Odpowiedz
okruszek2022-10-07 17:14:57
0 0
Ten człek jak tylko można nazwać go człowiekiem co wysłał nagranie strzelił sobie w kolano też bardziej odpowiadał karne za nie udzielenie pomocy i utrwalanie zajścia..
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)