REKLAMA
REKLAMA

Mirosław Kaźmierczak mistrzem Polski! (FOTO)

SANOK / ZAHUTYŃ / PODKARPACIE. Mirosław Kaźmierczak, trener i prezes UKS Spartanie Zahutyń został mistrzem Polski w Fitness Mężczyzn kategorii Open podczas Mistrzostw Polski IFBB organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, które odbyły się w weekend w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. Gratulacje!

To nie pierwszy tak duży sukces znanego trenera i prezesa klubu UKS Spartanie Zahutyń.

Kolejny w kolekcji tytuł, Mirosław Kaźmierczak zdobył podczas rozegranych w Ożarowie Mazowieckim Mistrzostw Polski IFBB organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Zwyciężył kategorię Open Fitness Mężczyzn.

Serdeczne gratulacje!

foto: Miru Spartan – Fb

Jak informowaliśmy dzisiaj, Sanok cieszy się również z sukcesu Sebastiana Hombka, który zdobył brązowy medal w kulturystyce klasycznej do 175 cm podczas tej samej imprezy. To kolejny sukces na koncie sanoczanina, który na co dzień jest policjantem Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. – Wywalczyłem brąz w swojej kategorii, ale mam apetyt na więcej. Nie zwalniam tempa i rozpoczynam pracę nad rozwojem sylwetki, żeby w przyszłości sięgnąć po złoto – mówi nam Sebastian Hombek.

Więcej tutaj:

Sanoczanin z brązowym medalem mistrzostw Polski w kulturystyce! (ZDJĘCIA)

foto: nadesłane

25-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)