REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanin z brązowym medalem mistrzostw Polski w kulturystyce! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sebastian Hombek zdobył brązowy medal w kulturystyce klasycznej podczas Mistrzostw Polski IFBB organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. To kolejny sukces na koncie sanoczanina, który na co dzień jest policjantem Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. – Wywalczyłem brąz w swojej kategorii, ale mam apetyt na więcej. Nie zwalniam tempa i rozpoczynam pracę nad rozwojem sylwetki, żeby w przyszłości sięgnąć po złoto – mówi nam Sebastian Hombek.

Niedawno informowaliśmy o innym sukcesie sanockiego policjanta, który w Mysłowicach, gdzie odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystce i Fitness zdobył tytuł wicemistrza w kategorii kulturystyki klasycznej do 175 cm. Był to przedsmak imprezy docelowej, czyli Mistrzostw Polski IFBB organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Zawody odbyły się w Ożarowie Mazowieckim.

Sukces sanockiego kulturysty. Sebastian Hombek pokazał charakter! (FOTO)

W tej samej kategorii Sebastian Hombek wywalczył brązowy medal i tytuł drugiego wicemistrza kraju! Tym samym, policjant, nauczyciel języka angielskiego i trener personalny z Sanoka spełnił obietnice związane z ciężką pracą i zaciekłą walką o najlepsze rezultaty podczas mistrzostw Polski.

Wywalczyłem brąz, ale mam apetyt na więcej. Nie zwalniam tempa i rozpoczynam pracę nad rozwojem sylwetki, żeby w przyszłości sięgnąć po złoto – mówi nam Sebastian Hombek.

Wyjazd na mistrzostwa nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie kilku sanockich firm. Serdecznie im za to dziękuję – dodaje.

Serdecznie gratulujemy!

Sanok i Zahutyń odniosły jeszcze jeden sukces podczas zawodów w podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim. Mistrzem Polski w kategorii Open Fitness Mężczyzn został Mirosław Kaźmierczak! Więcej niebawem.


MATERIAŁ ARCHIWALNY – KWIECIEŃ 2017

 foto: materiały nadesłane

Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

25-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)