REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy singiel Sabiny Kułak! Zapraszamy do wysłuchania „Silnej” (VIDEO, ZDJĘCIA)

Pierwszy singiel Sabiny Kułak! Zapraszamy do wysłuchania „Silnej” (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kilka miesięcy temu publikowaliśmy wyjątkowe nagranie Sabiny Kułak, która wykonywała cover utworu „Kochana” śpiewanego przez Renatę Przemyk oraz Igora Herbuta. Teraz przyszedł czas na debiutancki singiel 19-letniej wokalistki, która na początku kariery śpiewała w sanockim zespole SOUL. Posłuchajcie, naprawdę warto!

Jeeest! Zapraszam Was do posłuchania mojej piosenki i obejrzenia teledysku!! Będę baaardzo wdzięczna za każde udostępnienie, każdy komentarz, łapkę w górę!! Teledysk kręciliśmy w samym centrum Warszawy, coś pięknego. Towarzyszyła mi wspaniała ekipa ludzi. Dziękuję z całego serduszka – napisała w mediach społecznościowych Sabina Kułak z Humnisk.

kadr z teledysku

INFORMACJA O SINGLU:

Debiutancki singiel Sabiny Kułak to motywacja dla wielu kobiet, pozwalająca na chwilową refleksje i zaznanie wewnętrznego spokoju. Artystka w swoim utworze opowiada o przemianie, która nastąpiła po nieudanym związku. Jest to pewnego rodzaju rada dla wszystkich słuchaczek, żeby odnaleźć w sobie odwagę na spojrzenie na świat z innej perspektywy, aby coś zmienić i odnaleźć szczęście. Słowa “Teraz jestem silna” mają pokazać, że nawet po najgorszym można stać się lepszą, silniejszą wersją siebie.

“Teraz jestem silna, rozumiem swój każdy błąd, kiedyś byłam inna, wierzyłam naiwnie w to…” – te słowa wyrażają moje optymistyczne podejście do życia. Każdy człowiek popełnia błędy, które nie są żadną porażką, wręcz przeciwnie, uczą nas życia, wzmacniają, nabywamy doświadczeń, jednym słowem, jesteśmy silniejsi.” – dodaje Artystka.

Muzycznie utwór jest utrzymany w rytmach radiowego popu, a sensualna melodia nadaje mu kobiecego vibe’u. Od początku do końca w piosence króluje stonowany, spokojny rytm, jednak przy refrenie, gdzie zawarty został najważniejszy przekaz, melodia nabiera rozpędu i możemy usłyszeć mocniejsze brzmienia zwracające uwagę na morał utworu.

Teledysk do piosenki został nakręcony w samym centrum Warszawy, a jego główną bohaterką została właśnie Sabina. Przekaz płynący z piosenki stał się więc jeszcze bardziej przekonujący i autentyczny, gdyż emocje jakie widać w Artystce w teledysku naprawdę nadają jej niesamowitej szczerości i możemy poczuć się, jakby to właśnie sama Sabina udzielała nam rad.

W przyszłości Artystka ma w planach wydać własną płytę, wciąż tworzy coraz to nowe numery, a jeden z nich będziemy mieli okazję usłyszeć już niebawem. Sabina jest bardzo zdeterminowana, więc krążek to tylko kwestia czasu, a jej podejście do twórczości, autentyczność i szczerość, mogą pozwolić mu podbić polską scenę muzyczną i stać się prawdziwym hitem wśród debiutów!

Sabina Kułak to wicelaureatka konkursu #talentobranie z Radiem Eska. Na co dzień żyje muzyką na całego, gdyż oprócz śpiewania studiuje wykonawstwo wokalne, śpiewa w zespole, który może pochwalić się sukcesami na arenie międzynarodowej i jest solistką orkiestry “Fire Band”. Swoją edukację muzyczną Artystka rozpoczęła już w piątej klasie szkoły podstawowej, więc muzyka króluje w jej życiu tak naprawdę całe życie. Nie ma więc co się dziwić jej ogromnemu talentowi i temu, że Sabina wiąże swoją przyszłość zawodową właśnie z tą branżą.


Przypominamy również wywiad z Sabiną Kułak przeprowadzony w kwietniu br.

SANOK. Sabina Kułak i jej wyjątkowe wykonanie utworu „Kochana” (VIDEO, WYWIAD)

Sabina Kułak ma 19 lat i pochodzi z Humnisk. Jednym z jej przystanków na muzycznej drodze był zespół SOUL i nauka pod okiem Moniki Brewczak.

Sabina Kułak dla eSanok.pl między innymi o utworze „Kochana”, planach na przyszłość i wspomnieniach związanych z przygodą z SOULEM.

UTWÓR KOCHANA

Utwór „Kochana” wybrałam na Ogólnopolski Festiwal Polskiej Piosenki Rozrywkowej „FIRAleja Gwiazd”, z którym dostałam się do finału. Wystąpiłam z tą piosenką na scenie Teatru IMKA w Warszawie, a ze względu na to, że lubię takie klimaty muzyczne, postanowiłam nagrać cover tego utworu. Jest to jeden z kilkunastu coverów znajdującym się na moim kanale.

CZYM SIĘ OBECNIE ZAJMUJESZ I JAK ROZWIJA SIĘ TWOJA KARIERA?

Obecnie studiuję wokalistykę na kierunku „Jazz i muzyka rozrywkowa” na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Do tej pory cały czas udaje mi się realizować moje plany związane z muzyką. W tej chwili nabierają one rozpędu, gdyż jestem na etapie nagrań własnej piosenki wraz z teledyskiem, który jest efektem mojego udziału w Ogólnopolskim konkursie „Talentobranie” organizowanym przez wytwórnię ID Records i Radio ESKA, w którym zajęłam 2 miejsce.

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

Na pewno kontynuacja, a później ukończenie studiów. W tej chwili przygotowuję się do nagrań teledysku mojego debiutanckiego singla, a od jakiegoś czasu piszę własne piosenki, które chcę wydać w niedalekiej przyszłości. Moim marzeniem są występy i koncerty na dużych scenach i mam nadzieję, że w przyszłości to marzenie się spełni.

GDZIE ZACZYNAŁAŚ PRZYGODĘ ZE ŚPIEWANIEM?

Od zawsze lubiłam śpiewać. Występowałam już jako przedszkolak na różnych uroczystościach. Edukację muzyczną rozpoczęłam w 5 klasie szkoły podstawowej w Ognisku Muzycznym Brzozowskiego Domu Kultury. Przez 4 lata uczyłam się pod czujnym okiem instruktorów BDK. Później przez 2 lata kontynuowałam naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w klasie wokalu, rozwijając podstawy śpiewu klasycznego. Chciałam poszerzać swoje umiejętności wokalne i poznać różne style muzyczne. Zapisałam się do Studia Śpiewu FLOW w Brzozowie u Pani Diany Dereniowskiej-Wójcik. Zaczęłam jeździć na warsztaty wokalne, gdzie pobierałam naukę m.in. u: Grażyny Łobaszewskiej, Adama Czapli, Magdaleny Ptaszyńskiej.

JAK WSPOMINASZ SOUL I PANIĄ MONIKĘ BREWCZAK?

Moja przygoda z zespołem SOUL zaczęła się po zajęciu I miejsca w Festiwalu Piosenki Religijnej. Zostałam zauważona przez Panią Monikę Brewczak, która zaprosiła mnie na próbę zespołu. Udział w próbach i koncertach zespołu bardzo mnie rozwinął. Koncerty, nagrania w studio, nagrania teledysków były i są nadal wspaniałym doświadczeniem. Pani Monika jest bardzo wymagającym nauczycielem, zawsze udziela cennych wskazówek, potrafi dostrzec i rozwinąć w swoim uczniu talent. Bardzo dużo zawdzięczam Pani Monice, to ona nauczyła mnie dyscypliny muzycznej i śpiewu w wielogłosie.

Muzyka to całe moje życie. Chcę się nadal rozwijać, zdobywać nowe umiejętności i dawać radość swoim odbiorcom.

Rozmawiał: Tomasz Sokołowski.

foto (2): archiwum prywatne

video: Youtube.com / ID Records

18-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Takie są efekty jak każdy myśli że może zostać twórcą. 2022-09-18 14:25:23
0 0
Pierwsze wrażenie - klip mega tani, same zbliżenia. Muza - kompletnie bez charakteru, brak melodii wpadającej w ucho. Gąska pewnie po jakimś rozstaniu chce pokazać jak to jej "dobrze" - standardowe zachowanie w takich sytuacjach. Dzieciaki - jak już chcecie robić muzykę dla prostych ludzi to bierzcie przykład z najlepszych a najlepsza muza popularna była w latach 80-90. Szczególnie polska muza. Wiadomo, prosta bo dla plebsu (jak ta) ale przynajmniej na poziomie. Melodie wpadające w ucho, ciekawe niestandardowe aranżacje. To co jest na tym "teledysku" to popelina, miałkość, nijakość.
Odpowiedz
Dokładnie tak2022-09-18 22:39:42
0 0
Zgadzam się z przedmówcą. Śpiewać każdy może, ale nie każdy zrobi hit. Ta piosenka jest jaka jest, ale nie ma potencjału, by do niej wracać. Poza tym w teledysku szanowna pani Sabina wygląda na dobre 30 plus, nie wiem, może to kwestia charakteryzacji, a ponoć to bardzo młoda dziewczyna. Mimo wszystko życzę sukcesów, może się wyrobi.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)