REKLAMA
REKLAMA

Pijany kierowca spowodował kolizję. Miał 3,5 promila i nie posiadł uprawnień!

PODKARPACIE. Blisko 3,5 promila alkoholu miał w organizmie 43-latek, który był sprawcą kolizji drogowej w Lubaczowie. Volkswagen, którym kierował mężczyzna, wjechał w tył poprzedzającego go pojazdu.


Do zdarzenia doszło w czwartek po godz.10. Dyżurny lubaczowskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z ul. 3-go Maja w Lubaczowie. Na miejscu interwencji policjanci ustalili okoliczności zdarzenia.

Kierujący volkswagenem caddy, wjechał w tył stojącego przed nim pojazdu. Jak się później okazało kierowca volkswagena, 43-letni mieszkaniec Lubaczowa, był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. W wyniku doznanych obrażeń, kierowca drugiego samochodu, który był trzeźwy, został przewieziony do szpitala.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 43-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

zdjęcie podglądowe

źródło: KPP Lubaczów, KPP Sanok-arch.,red.,

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Pożar garażu. Spłonęły pojazdy. Ogromne straty! (FOTO)

foto: OSP Domaradz-Góra, OSP KSRG Domaradz, fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie
 POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

08-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)