REKLAMA
REKLAMA

Pikieta pod szpitalem w Brzozowie. „STOP przymuszaniu medyków do szczepień!” (VIDEO, ANKIETA)

Pikieta pod szpitalem w Brzozowie. „STOP przymuszaniu medyków do szczepień!” (VIDEO, ANKIETA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Przed szpitalem w Brzozowie odbyła się pikieta związana z interwencją poselską posła Grzegorza Brauna, który zaalarmowany przez pracowników lecznicy, postanowił zwrócić się do dyrekcji o zaprzestanie wywierania presji na pracowników w związku ze szczepieniami na COVID-19. Mówił również o tym, że w szpitalach dochodzi do patologicznych sytuacji, w których zanim przystąpi się do udzielania pomocy, potrzebne jest wykonanie testu na obecność koronawirusa.

Postawiono jako cel nadrzędny segregowanie ludzi. W niektórych szpitalach nie wolno leczyć ludzi bez negatywnego testu. To kończy się tragicznie. Nie chcemy takich sytuacji – mówił do zebranych poseł Grzegorz Braun. Wśród uczestników pikiety byli przedstawiciele pracowników brzozowskiego szpitala.

W pikiecie wziął udział również Marcin Rola, dziennikarz, bloger i komentator polityczny, autor książki „Kulisy manipulacji”. Spotkanie poprowadziła Karolina Pikuła. Szczegóły w materiale VIDEO.

Dziękujemy Państwu za wspieranie naszej pracy. Bardzo ważny przekaz ⭐️ Prosimy o pełną mobilizację i udostępnienie.

Wesprzyj nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta mBank: 26 1140 2004 0000 3102 7508 3989 tytułem: darowizna na tvPolska.pl

01_35

Czy personel medyczny powinien być poddany obowiązkowym szczepieniom?


TAK
NIE
Już głosowałeś w tej ankiecie. Zobacz wyniki głosowania.
Pokaż wyniki głosowania.
TAK (158)
NIE (295)
Zagłosuj.
08-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)